Wysyłka

W SpaceRebels rozumiemy, jak ważna jest szybka i pewna dostawa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Aby produkcja rozpoczęła się tego samego dnia, zamówienie należy złożyć do godziny 12:00. Nasza produkcja pracuje od poniedziałku do piątku.

Współpracujemy z DPD, a dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. Dokładny czas realizacji jest zawsze wskazany na stronie produktowej. Dzięki temu możesz planować zakupy z pełnym przekonaniem o tym, kiedy Twoje nowe meble dotrą do Ciebie.

Metody Płatności
W SpaceRebels oferujemy wygodne płatności za pomocą Przelewy24, co umożliwia szybkie i bezpieczne transakcje online. Niestety, nie obsługujemy płatności za pobraniem. Wszystkie szczegóły dotyczące płatności są jasno określone podczas procesu składania zamówienia, aby zapewnić Ci maksymalną przejrzystość i komfort.

Współpraca z Kurierem DPD
Za przesyłki odpowiada renomowany kurier DPD, co gwarantuje, że dostawa jest nie tylko szybka, ale i bezpieczna. Śledzenie przesyłki jest możliwe dzięki systemowi trackingu, który pozwala na bieżąco monitorować status dostawy.